ONEbit.cz hosting - Ještě dostupnější webhosting

Kurz animace a trikové tvorby pro děti

Kurz animace a trikové tvorby pro děti.jpg
Muzeum Karla Zemana připravilo opravdovou lahůdku pro malé milovníky filmových kouzel: v rámci deseti na sebe navazujících dvouhodinových bloků (1 x 2 hodiny týdně) mohou budoucí následovníci Karla Zemana intenzivně proniknout do tajů animovaného filmu.
V rámci série workshopů vás zkušení lektoři provedou podrobně celým procesem připravy animovaného filmu – od námětu přes přípravu storyboardu, výrobu vlastní loutky či plošky, animaci zvolenou animační technikou až po střih, ozvučení a dokončovací práce.

Inspirací mohou být Zemanovy filmy Cesta do pravěku, Vynález zkázy či Ukradená vzducholoď, ale po dohodě s lektorem lze i zcela popustit otěže vlastní fantazii ...

Účastníci kurzu se na deset týdnů stanou scénáristy, režiséry i mistry speciálních efektů a odnesou si vlastní animovaný film. Kurz bude zakončen veřejnou projekcí snímků v prostorách Muzea Karla Zemana pro přátele a rodiny mladých umělců!

Workshopy vedou zkušení lektoři – absoloventi oboru animace na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze i profesionální animátoři z filmových studií, členové srdružení Ultrafun. Jejich workshopy pravidelně sklízejí úspěchy v rámci Filmového festivalu animované tvorby Anifest.

Cena za kurz celkem 2000 Kč (10 dvouhodinových lekcí á 200 Kč). Doporučený věk: 9–14 let. Rezervace a informace: info@muzeumkarlazemana.cz nebo na telefonu 724 341 091.
Ne 9. březen 2014, 23:23:12 CET
Michal
ClubRadio.cz - Nejlepší výběr taneční muziky! | The Best Selection of Dance Music!

SuperLoad.cz - stahování ze share serverů s jedním účtem

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one