ONEbit.cz hosting - Ještě dostupnější webhosting

AKCE V PRAZE

Cesty litomyšlského patchworku.jpg
Společná výstava prací spolku Patchwork v Litomyšli a výtvarnic ze spolku Quiltgroup z partnerského města Roden v Holandsku bude k Litomyšli k vidění do 13. dubna.
Kurz animace a trikové tvorby pro děti.jpg
Muzeum Karla Zemana připravilo opravdovou lahůdku pro malé milovníky filmových kouzel: v rámci deseti na sebe navazujících dvouhodinových bloků (1 x 2 hodiny týdně) mohou budoucí následovníci Karla Zemana intenzivně proniknout do tajů animovaného filmu.
Čokoláda - historie a současnost s vůní a chutí v Roztokách.jpg
Výstava Čokoláda - historie a současnost s vůní a chutí je otevřena do konce dubna ve Středočeském muzeu v Roztokách u Prahy. Byla připravena ve spolupráci s Krkonošským muzeem v Jilemnici a Choco-Story Praha.
Lego na cestách ve Vikýřovicích.jpg
Muzeum silnic ve Vikýřovicích připravilo výstavu LEGO na cestách. Uvidíte ji do 18. května.
Sladký život čokolády - výstava v Žatci.jpg
Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci a Muzeum v Bruntále zvou všechny mlsné jazýčky na výstavu Sladký život čokolády aneb Hořkosladký příběh této neřesti.
Světové fotografie v Žižkovské věži.JPG
V pražské Žižkovské věži – Tower Park Praha - se chystá prodejní výstava světových fotografií. Kolekci vystavuje YellowKorner Gallery Praha, česká pobočka celosvětové sítě 70 stejnojmenných fotografických galerií.
Labyrinthum na pražském Výstavišti - výstava pro hravé dospělé i zvídavé děti.jpg
Lámete si hlavu tím, kde se pobavit? Zkuste zábavnou expozici na pražském Výstavišti plnou labyrintů a optických klamů.
Svět barevných kostek v Berouně.jpg
Svět barevných kostek to je výstava nejzajímavějších modelů z kostek LEGO, kterou můžete navštívit do května v Muzeu Českého krasu v Berouně.
Matějská pouť 2014 v Praze.jpg
Matějská pouť se koná v areálu Výstaviště Praha, kde na vás čekají tradiční i nové zahraniční atrakce. Od 1. března do 30. dubna se pobavíte na horské dráze, centrifuze, ve strašidelném zámku, domě smíchu, u střelnic, na kolotočích, houpačkách, skákacích hradech, houpacích lodích nebo na lochnesce.
ClubRadio.cz - Nejlepší výběr taneční muziky! | The Best Selection of Dance Music!

SuperLoad.cz - stahování ze share serverů s jedním účtem

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one